silniki yanmar

Firma Atlas Copco

Atlas Copco to firma zajmująca się wynajmem, sprzedażą i również serwisem urządzeń związanych z tematyką technik górnictwa i również budownictwa, technik sprężonego powietrza, ,a także technik przemysłowych. Jednostka ta jest znana na całym świecie, a sprzęt, jakim rozporządza używany jest do międzynarodowych planów. W Polsce przedstawicielem firmy jest Atlas Capco Polska sp. z o.o., a jego główna kwatera znajduje się w Warszawie.
Jednostka ta dysponuje artykułami rozdzielonymi na trzy grupy. Pierwszą z nich są maszyny takie jak sprężarki oraz generatory, silniki yanmar a pośród nich można wyróżnić: sprężarki stacjonarne, mobilne, urządzenia do uzdatniania powietrza, generatory prądu, turbo ekspandery ,a także sprężarki gazów procesowych. Inną grupą sprzętów są maszyny budowlane i górnicze , do których zaliczają się: wiertarki pneumatyczne, rozmaitego typu wiertnice, sprzęt do wyburzania, wozy podziemne, maszyny do prac drogowych ,a także przyrządy geoinżynieryjne. Firma zajmuje się również produkcją oraz wynajmem narzędzi pneumatycznych i układów montażowych.
Atlas copco to przedsiębiorstwo, które szczególną uwagę zwraca na wydajność i jakość proponowanych usług oraz sprzętu. Istotnym aspektem odróżniającym tę firmę jest troska o bezpieczeństwo ,a także oszczędność energii. Dzięki tym cechom i solidnym artykułom firma zajmuje wiodące miejsce na świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s